Informacje o sklepie

divider
Data opublikowania:

Firma Jubilerska Prestiż z powodzeniem działa na polskim rynku od 1999 r. z salonami w Kutnie i Gostyninie, gdzie klienci mogą liczyć na fachową obsługę personelu z wieloletnim doświadczeniem w branży jubilerskiej.

W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości biżuterię złotą i srebrną, biżuterię modową, zegarki uznanych światowych marek, a także różnego typu upominki okolicznościowe. W tak szerokim wachlarzu produktów bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie. 
Współpracujemy z wieloma producentami polskich oraz zagranicznych marek, mając na uwadze oczekiwania naszych odbiorców. W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy konkurencyjne ceny, wysoką jakość wyrobów oraz niepowtarzalną biżuterię wpisującą się w najnowsze trendy. Ponadto wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu jubilerstwa, takie jak naprawa i renowacja biżuterii, grawerowanie oraz skup złota i srebra.

Nasz sklep internetowy dostarcza wybrany asortyment na terenie całej Polski. Zapraszamy także do naszych salonów stacjonarnych:

  • Gostynin, ul. Rynek 23, 09-500 Gostynin, tel. 24 235-46-66, email: prestizgostynin@op.pl
  • Kutno, ul. Podrzeczna 7, 99-300 Kutno, tel. 24 254-11-57, e-mail: prestizpodrzeczna@onet.pl
  • Kutno, ul. Królewska 21, 99-300 Kutno, tel. 24 253-41-06, e-mail: prestizkrolewska@op.pl